Yükleniyor...

BÖLÜMLERİMİZ

 

Genel cerrahi, vücutta sistemik ve yerel sorunların cerrahi yöntemlerle tedavisi yanında, yara iyileşmesi, yaralanmaya metabolik ve endokrin cevap gibi konuları içeren ve gelişimleri açısından pek çok cerrahi ve temel tıp dalını etkilemiş bir teknik disiplindir. Günümüzde kullanılan tedavi yöntemlerinin ve modern tıbbi cihazların sayesinde bilgi üretimi ve tüketimi çok hızlanmıştır. Bu sebeple alanında uzman bir cerrah bulmakda oldukça zorlaşmıştır. Bu noktada Ankara Ortadoğu Hastanesi 'nin genel cerrahi bölümü olarak uzman cerrahlarımız ile sizlere operasyonlarda en iyisini sunmak için emek sarfetmekteyiz. Ankara Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi biriminde yaygın olarak verilen hizmetler şöyledir:

Sünnet, Meme Kanseri, Deri Üzerindeki Patolojik Oluşumlar, Makat Sarkması (Rektal Prolapsus), Fıtıklarda Önemli Hususlar, Hemoroidler, Kıl Dönmesi (Sinüs Plonidalis), Anal Fistül, Makat Kaşıntısı, Varisler, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ...

Genel Cerrahi Bölümü, ilgi alanın genişliği nedeni ile birçok bölüm ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Hastalar için tanı, ameliyat ve sonraki tedavi aşamalarının planlanmasında özellikle Gastroenteroloji, Radyoloji, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji olmak üzere diğer birçok bölüm ile işbirliği içinde çalışılmaktadır.

 

  • Hafta içi: 08:00 - 17:00
  • Cumartesi: 08:00 - 13:00

Bölüm Doktorlarımız

Scroll to Top