Yükleniyor...

BÖLÜMLERİMİZ

 

İnsanoğlunun bitmek bilmeyen koşusunda ölümsüzlüğü bulamasa da en az onun kadar eski özlemi yaşlanmamaktır. İnsan ömrü son yüzyıldaki gelişmelerle uzamasıyla beraber yaşlanmayı geciktirmekte yeni bir boyut kazanmıştır. Vücudun sadece içi değil dışının da zamanın etkilerinden korunması fikri modern insanın vazgeçilmezidir. Plastik cerrahi son yıllarda bu trendle beraber gelişmekte ve insanların hayatlarını etkilemektedir.

Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Plastik Cerrahi kliniğimizde modern plastik cerrahi pratiğine uygun olarak medikal ve cerrahi estetik uygulamalar hastane ortamında yapılmaktadır. Medikal estetik uygulamalarımız lazer epilasyon, lazer dövme silme, leke tedavisi, cilt bakım, cilt temizliği, saç sorunları tedavisi, prp, botoks ve dolgu uygulamaları, zayıflamaya yönelik yardımcı yöntemlerdir.

Cerrahi estetik uygulamalarımız ise burun, göz kapakları, kulak, yanak, boyun estetik gişimleri,FUE yöntemiyle saç ekim, meme estetik girişimleri, karın germe, tüm vücut bölgelerine liposuction, bacak, uyluk germe vb. gibi girişimlerdir.

Hastane ortamında en yeni cerrahi tekniklerle, yetişmiş tecrübeli personel ve yeni cihazlarla hijyen ve güvenli bir şekilde güzelliğe kavuşmanız için burdayız.

Bölüm Doktorlarımız

Scroll to Top