Yükleniyor...

Doktorlarımız

Gizem Arslan

Doktor İçin Yorum Bırakabilir ve Puan Verebilirsiniz.Yorumlar (11)

 • Mesajlaşma Balonu

  Sultan 27-05-2017 / Puan: 5

  Hayattaki en güzel anlarımdan biri ve en anlamlısı sanırım seni tanımaktı.Benim için bir psikologtan çok ablam yol gösterenim yanımda olanım bana destek çıkanım olarak gördüm hep seni.Zaman zaman tamam bitti artık yapamayacağım olmayacak desem de güç verdin kuvvet verdin 'kendine inan,kendine güven'dedin. 7/24 birlikte olamasak bile ruhunun hep benim yanımda oluşunu hissediyorum ve kalbimin en güzel yerinde hep benimle olduğunu biliyorum başımdan geçen ufak da olsa büyük çaplı da olsa her olayda senin söylediklerini sesini kendime enjekte edip bi nebze olsa rahatlıyorum birine abla demek için birini abla gibi hissedebilmek için illa kan bağına ihtiyaç yokmuş bunu sende öğrendim gizem abla sen benim olmayan öz ablam gibisin en güzel iyikimsiinn.Meleksin kısaca görünmeyen kanatlara sahipsin kalbimin en güzel yerini sana ayırdım seni hep orda saklayacağım gizem abla seni coook seviyorum iyi ki varsın iyi kii benimlesin ve bir sürü iyi ki daha..

 • Mesajlaşma Balonu

  Beyza 13-03-2017 / Puan: 5

  Psikolog Gizem Arslan benim için bir psikolog bir doktordan hep daha fazlası oldu. Geçirdiğimiz seanslarda aramızda hep abla-kardeş, iki yakın arkadaş ilişkisi oldu. Ne zaman düşsem tekrar kalkmamda yardım eden el onundu. Debelendiğimde kendime getiren yine oydu. Samimiyeti güler yüzlülüğü içtenliğiyle kalbimi kazandı bir kere. İlk başlarda korkarak gelsemde yanına şimdi koşarak gidiyorum. Görüşme sürelerimizin azalmasına, seansın bitmesine üzülüyorum. Onunla konuşmak, bir şeyler paylaşmak, tavsiyelerini dinlemek bana neler kattı anlatamam. En önemlisi bana yeni bir bakış açısı göstedi. Hayata güzel vr çiçekli pencereden bakmamı sağladı. İyiki onun birini kazandım. İyiki onu tanıdım. İyiki varsın.

 • Mesajlaşma Balonu

  Ümit Altuntaş 12-03-2017 / Puan: 5

  Teşekkür ediyorum ilginiz için. Sizi tanımak ayricalikti.

 • Mesajlaşma Balonu

  Metehan 12-02-2017 / Puan: 5

  Önümüze çıkan engellerde pes etmek yerine o engelleri aşmak gerekir ve bazen sadece farklı bakmak bile yetebilir o engeli aşmaya. Siz bana farklı bakabilmeyi öğrettiniz. Ve sizden sonra hayatımda gerçekten bana göre büyük sayılabilecek adımlar atmaya başladım atmaya da devam ediyorum. Teşekkür ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Şeyma 09-02-2017 / Puan: 5

  Ben yıllardır psikoloğa gitmeyi hep ertelemiştim ve en sonunda bazı şeylerin değişmesi gerektiğine karar verip kendisiyle tanıştım. Tek kelimeyle mükemmel bi insan. Ben bu kadar ilgili naif ve kendini bu kadar güzel ifade eden bi insan görmedim eğer sizde bi uzmanla görüşecekseniz ben şiddetle tavsiye ederim. Her seans dolu dolu geçiyor ve bana birçok şey kazandırıyor , kişiyi çok iyi bir şekilde yönlendiriyor. Ben kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim mesleğini hakeden melek gibi biri.

 • Mesajlaşma Balonu

  BURCU DERE 24-12-2016 / Puan: 5

  YAKLAŞIK 4 YILDAN BERİ GÖRÜŞÜYORUM HAYATTA HİÇ BİR ŞEYİN İMKANSIZ OLMADIĞINI VE NE KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUMU HEP HİSSETTİREN GİZEM ARSLAN İYİKİ VARSIN

 • Mesajlaşma Balonu

  BURCU DERE 23-12-2016 / Puan: 5

  YAKLAŞIK 4 YILDAN BERİ GÖRÜŞÜYORUM HAYATTA HİÇ BİR ŞEYİN İMKANSIZ OLMADIĞINI VE NE KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUMU HEP HİSSETTİREN GİZEM ARSLAN İYİKİ VARSIN....ANKARA KARDELEN ENGELLİLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BAŞKANI & PARALİMPİK BOCCIA ANTRÖNÖRÜ BURCU DERE

 • Mesajlaşma Balonu

  Merve kurt 29-11-2016 / Puan: 5

  Gizem hanimla uzun zamandir beraberdik bu surede bize cok ama cok faydasi oldu icinden cikilamiyacagimizi düşündüğümüz o kadar cok sorunu bizi yonlendirmeleriyle çözmeyi başardık ona nekadar teşekkür etsek azdır. Cok samimi bir kişiliğe sahip. Bizim için yaptıkları tesekurlerle odenemez. Üzüntü ve sevinçlerimizi tamamen icsellestiren başarılı bir doktor. Ben inanıyorum daha binlerce başarılara ulaşacak . ONU ÇOK SEVİYORUZ.

 • Mesajlaşma Balonu

  Cemre 14-11-2016 / Puan: 5

  Gizem Hanımla ilk görüşmemi yaptığımda hiç bie problemimin olmadığını ve depresif bir dueumda olmamın manasız olduğunu düşünüyordum.Aslında bu durumun altında yatan bir sürü sebep vardı ve Gizem Hanım bu sebepleri bulmamda bana yol gösterenkişi oldu.Onun rehberliğinde sorunlarımı kolayca ve hızlı bir şekilde atlatabildiğimi düşünüyorum.Eğer siz de kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceğiniz bir yol gösteren arıyorsanız Gizem Hanım ı kesinlikle tavsiye ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Hande 01-11-2016 / Puan: 5

  Kendinizi geliştirmek istiyorsanız, kişisel gelişim konusunda Gizem Hanım sizi çok başarılı bir şekilde yönlendirebilir ve bunu sistematik ve programlı bir şekilde yapar. Çevrenizdekiler bile sizdeki değişimi fark etmeye başlar. Ama asıl önemlisi SİZ kendinizdeki gelişmeyi belli bir süre sonra fark etmeye başlarsınız. Bunda Gizem Hanımın payının büyük olduğunu düşünüyorum. Çünkü birçok insan kendisi için ne yaptığının ve nerede olduğunun farkında değildir. Ama Gizem Hanım sizi yönlendirerek bu farkındalığı kazanmanızı sağlar. Bu farkındalık kazanıldıktan sonra da kendinizle ilgili gelişmeyi görür ve bunun üstüne katarak sağlıklı bir şekilde ilerlersiniz. Ben Gizem Hanımın bu süreci çok başarılı bir şekilde yönettiğini düşünüyorum. Aynı zamanda kendi açımdan kendimle ilgili bir şeyler anlatırken zorlanmadığım biri. Beni, benim cümlelerimle yönlendiriyor ve bazı şeyleri daha iyi kavramamı sağlıyor. Günaydın deyiş tarzımdan bile duygu durumumu çıkartabilir. Eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız ,bazı şeylerden yorulduysanız veya başka birinin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız Gizem Hanımı tavsiye ederim

 • Mesajlaşma Balonu

  taha ılıkkan 10-09-2016 / Puan: 5

  hastaneye ılk gıttıgımde bu kadar samımı bırıyle karsılasacagımı hıc ummuyordum ılk gorusmeden ıtıbaren bı dıktor degılde bı arkadas gıbı konusmanız herseyı dahada kolaylastırdı bı ınsanın mutlu olabılmesı ıcın bıseylerden kacmaması gerketıgını gosterdınız bana ben cok fazla derdını dısarı aktaran bırı degılım cok zor du bu benım ıcın bana sorunları cozmemde dogru yolu gosterdıgınız ıcın sonra sıze cok tesekkur ederım bana ogrettıgınız en onemlı sey keske dememeyı ogrettınız bunu ıcın sıze ne kadar tesekkur etsem azdır belkı belkı bı sure gorusemıyecegız ama bana kattıklarınızı hayatım boyun ca unutmıycam

Uz. Gizem Arslan

Psikoloji

 • Ünvanı -
 • Adres - Özel Ortadoğu Hastanesi | İvedik Caddesi No:61 Yenimahalle, Ankara
 • Telefon - 0(312) 315 55 45
 • Email - info@ortadoguhastaneleri.com.tr
 • Aldığı Puan - 5 / 5

İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ufuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Ana Bilim Dalı Lisans Programını bitirdi ve aynı yıl psikolog olarak “Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması” üzerine iş hayatına başladı. Aynı süre zarfında Ufuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gelişimsel Sosyal Psikoloji Yüksek Lisans Programını da bitiren Arslan, Uzman Psikolog ünvanı kazandı.

Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Gelişimsel Ölçümleme, Bilişsel Davranışçı Terapi gibi eğitim programlarını da başarıyla tamamlayan Arslan, Mart 2016 ayından itibaren Özel Ortadoğu Hastanesi’nde Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Duygu Durum Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Rehberlik-Öğrenim Rehberliği, Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Psikolojik Testlerin Uygulanması, Fiziksel ve Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Topluma Kazandırılması, Aile Rehberliği, Öğretim Çalışanlarının Eğitilmesi konularında Uzman Psikolog olarak görev yapmaktadır. Uz. Psikolog Gizem Arslan halen Özel Ortadoğu Hastanesi ‘ nde görev yapmaktadır.


Scroll to Top