Yükleniyor...

Doktorlarımız

Günnur Yüce

Doktor İçin Yorum Bırakabilir ve Puan Verebilirsiniz.Yorumlar (12)

 • Mesajlaşma Balonu

  Elif Ergün Tuncer 09-03-2017 / Puan: 5

  Günnur hanım hem işindeki profesyonelliği ve becerisi ile hem de pozitif, sakin ve güven veren kişiliği ile kesinlikle çok iyi bir doktor. İkinci doğumumda geç de olsa Günnur Hanım'ın hastası oldum ve hem hamilelik hem de doğum sürecinde umduğumdan çok daha fazla rahat ettim. İşinde çok iyi olmasının yanısıra Günnur hanım sakin ve samimi tavırlarıyla sizi psikolojik olarak da rahatlatıyor. Kendi karakterime de yakın buldığum için kendisi ile iletişimim gayet güzel oldu. Şiddetle tavsiye edebileceğim bir doktor. Doğum sonrası ilgi de çok iyiydi. Başta Günnur Hanım'a daha sonra ekibine ve Ortadoğu Hasranesine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Mesajlaşma Balonu

  Belgin Candar 09-02-2017 / Puan: 5

  32.haftamda doktorumla tanistim diger ozel hastaneler sezaryene tesvik ederken aksine hocam normal doguma tesvik etti. Sevecenligi guler yuzu samimiyeti bilgisi herseyiyle mukemmel beni kizima kavusturdugu icin tekrar cok tesekkur ederim kendisine

 • Mesajlaşma Balonu

  Naciye ceylan 06-02-2017 / Puan: 5

  Günnür hocama Rutin kontrol için gittiğimde bana gerekli olan tüm bilgileri anlayacağım şekilde anlatıp benim bilgilendirdi samimi oluşu benide psikolojikmen rahatlatmıştı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum başarılarının devamını dilerim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Burcu Aydoğan 02-02-2017 / Puan: 5

  Öncelikle çok pozitif, mükemmel bir insan. Gebelik sürecimin en başından sonuna kadar Günnur hocaya gittim. Gerçekten çok memnun kaldım. Kendisini aradığımda herzaman bana yardımcı oldu. Sezaryan ile doğum yaptım. Hastaneden de çok memnun kaldım, ilgi gerçekten güzeldi. Hocam sizi çok seviyorum..

 • Mesajlaşma Balonu

  Tuğba Koyun 31-01-2017 / Puan: 5

  Günnür hocamı eski Ortadoğu hastanesinde tesadüfen gittigim bir muayene sırasında tanıdım ilk muayenemde eğer birgün hamile kalirsam geleceğim doktor bu olmali demiştim eşime ve öylede yaptim hamileliğimi öğrendiğim günden oğlumu elime alana kadar bebegimizi Günnür hocamızin ellerine teslim etmiştik ve iyi ki de bu karari almışız çünkü her anda bizim yanımızda oldu bebegimi elime aldim ama hala bi sıkıntım olduğunda hala Gunnur hocam aklima gelir O da sağ olsun bize her zaman yardimci olur iyi ki tanımışz sizi hocam iyi ki varsınız.

 • Mesajlaşma Balonu

  Gülcan şahin 31-01-2017 / Puan: 5

  Gulnur hocam gerek mesleki bilgisi ve profesyonelliği, gerekse hastalarına yaklaşımı ve pozitif enerjisiyle dört dörtlük bir doktordur. Her seferinde kafamdaki bütün soru işaretlerini gidererek beni rahatlatmayı başarmıştır.Güvenebileceğiniz ve yakınlarınıza gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğiniz bir doktordur. Gülnur hocam Allâh sizden razı olsun. önce Allah'ın Sonra Sizin yardımınız ile dünya güzeli Bir kızımız oldu sizé ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizi cok seviyoruz.

 • Mesajlaşma Balonu

  halime öztürk 08-12-2016 / Puan: 5

 • Mesajlaşma Balonu

  sinem duzcay 15-11-2016 / Puan: 5

  sizi cok seviyorum doktor hanim Allah razi olsun cok cok iyi bir insansiniz...işiniz hep yolunda hayatiniz hep saglikli olsun :)

 • Mesajlaşma Balonu

  Burcu GÖNEN 01-11-2016 / Puan: 5

  Yaklaşık altı ay öncesinde tanıştığımız doktorumuz 28 Ekim 2016 tarihinde oldukça özverili bir sezeryan operasyonu sonucunda dünya güzeli kızımız ile kavuşmamızı sağladı. Hamileliğimin 20 haftasında amniyo sıvısı azlığı nedeniyle oldukça sıkıntılı bir süreç yaşadığım anlarda bize gerekli desteği ve bilgiyi vererek endişelerimizi gidermemizi sağladı. Operasyon sonunda da bizi hiç yalnız bırakmayarak gerek benimle gerekse de kızımla yakından ilgilenerek bizlere destek ve moral verdi. Eşim, ben ve diğer kızım doktorumuzu çok sevdik ve tesadüfen karşılaştığımız Hocamızı canı gönülden tüm bayanlara tavsiye ediyoruz. Bilgisi, samimiyeti, ilgili, alakası ve insanlığı ile örnek bir doktor olan Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

 • Mesajlaşma Balonu

  SERKAN GÖNEN 01-11-2016 / Puan: 5

  Bir erkek olarak bu kısma yorum yazmak biraz zor olsa da Hocamızın ikinci kızımızın dünyaya sağlıklı gelmesindeki büyük emeğini dikkate alınca her türlü teşekkür bir borç biliyorum. Özellikle eşimin hamileliğinin 20. haftasında yaşadığımız amniyo sıvısının azalması olayında bizlere gösterdiği destek ve bilgilendirmeler eşimi oldukça rahatlattı. Hamilelikte moralin etkisi düşünüldüğünde bunun ne kadar değerli olduğu daha iyi anlaşılabilir. Diğer hastanelerde benzer durumlara yapılan işlemleri (gereksiz yere hastaları endişelendirenler ve çocuğun alınmasına kadar varan yanlış uygulamalar) formlarda okudukça Hocamızın insani değerleri ön plana çıkmaktadır. Doğum esnasında ve sonrasında da eşim ve kızıma verdiği ilgi ve destekle bu sürecin daha rahat geçmesini sağlamıştır. Hocama canı gönülden minnettarız ve gönül rahatlığı ile özellikle hamilelik ve doğum süreci için tavsiye ediyoruz. Tekrar çok teşekkürler Hocam... (Doğum kliniğinde görevli hemşire ve diğer görevlilerin ilgi ve alakalarına da ayrıca teşekkür ediyoruz.)

 • Mesajlaşma Balonu

  serpil aydin teker 13-10-2016 / Puan: 5

  Çok zor olsa gerek canını bir cana emanet etmek hele bir de canında can taşırken. ..Ama öyle bir doktor ki bu emanet ettiğin kişi seni senden çok düşünüyor ve asla gözün arkada kalmıyor. Saygıdeğer Gunnur hocamin 2012 den beri hastasıyım.Önce Allah sonra onun sayesinde iki çocuğuma da sağ salim kavustum.Bîlgisi ilgisi sevkati dikkati özeni ve daha sayamadigim nice güzellikleriyle bir tanedir hocam.Ayrica ameliyatta tüm özeni ve ilgileriyle yanimda olan isimlerini sayamadiğim tüm ekip arkadaşlarına teşekkürü bir borç bilirim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Derya Kılıç 11-10-2016 / Puan: 5

  İsini iyi yapıyor. İşini yaparken severek yaptıgını anlayabiliyorum ve bundan dolayı da kendini onun yanında rahat ve güvende hissedebiliyorum. Yılların verdigi tecrübeyi unutmamak gerek.

Op. Dr. Günnur Yüce

Kadın Hastalıkları ve Doğum

 • Ünvanı -
 • Adres - Özel Ortadoğu Hastanesi | İvedik Caddesi No:61 Yenimahalle, Ankara
 • Telefon - 0(312) 315 55 45
 • Email - info@ortadoguhastaneleri.com.tr
 • Aldığı Puan - 5 / 5

Op. Dr. Günnur Yüce 1968 yılında Karabük' de doğmuştur. 1991 yılında Ankara Üniversite Tıp Fakültesini derece ile bitirmiştir. 1 yıl Ankara Numune Hastanesi İç Hastalıkları Kliniğinde asistanlık yaptıktan sonra Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Doğumevinde 1997 yılında ihtisasını tamamladı. 1997-2010 yılları arasında Konya ve Karabük illerinde kamu hastanelerinde çalıştı. 2010 yılından itibaren özel sağlık kuruluşlarında çalışmaya başladı ve halen Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde görev yapmaktadır.


Scroll to Top