Yükleniyor...

Doktorlarımız

Gurbet Koç

Doktor İçin Yorum Bırakabilir ve Puan Verebilirsiniz.Yorumlar (14)

 • Mesajlaşma Balonu

  Merve ŞAHİN 24-06-2017 / Puan: 5

  Herkese merhaba, ben Gurbet Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim. Benim ailemle ciddi sıkıntılarım vardı ve hayatımın dönüm noktasındaydım. Kendimle ilgili bir takım sorunlarım vardı. Kararlarımı kendim veremiyordum ve herşeye endişeli bakıyordum. Kendime güvenim kalmamıştı. Çok çaresizdim ve hayatta mutsuzdum. Ailemle doğru düzgün iletişim kuramıyordum. Bir süre korkularım başladı. Sonra Gurbet Hanım'la tanıştım ilk başladığımda kendimi ifade edemiyordum ve sıkıntımı anlatmakta güçlük çekiyordum. Birkaç seans ilerledikten sonra sağolsun Gurbet Hanım'ın desteği ve bana güveni vermesiyle kendimi ifade etmeye başladım. Seans dışında sorunlarım olduğunda ona maille iletişim kurabiliyorum. Bana o kadar güzel bir şekilde hayatıma yön verdi ki. Önceleri çok kararsız ve kendimi başkalarına ifade edemezken şimdi kendi kararlarımı kendim verebiliyorum. Ailemle doğru şekilde iletişim kurabiliyorum. Korkularımı yendim. Hayata daha pozitif bakıyorum. Daha mutluyum ve kendime güvenim geldi. Bunu Gurbet Hanım'ın desteği olmadan yapamazdım. Bunu birlikte başardık. Bana öyle sevgi dolu ve içten bir sevgisi vardı ki. Onu tüm kalbimle çok sevdim. Benim psikoloğum bir aile danışmanım değilde bir can dostum bir ablam oldu artık. Bana tüm desteği ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Size gönül rahatlığımla Gurbet Hanım'ı tavsiye ediyorum. Ona tüm kalbinizle güvenip herşeyi konuşabilirsiniz. Emin olun ki sizde memnun kalırsınız. Gurbet Hanım size burdan son olarak şunu söylemek istiyorum iyiki varsınız iyiki sizin gibi temiz kalpli, sevgi dolu ve güler yüzlü güzel bir insanla tanışmışım. Herşey için çok çok teşekkür ederim. Sevgilerimle sağlıcakla kalın.

 • Mesajlaşma Balonu

  Damla K. 21-06-2017 / Puan: 5

  Gurbet Hoca'ya günlük problemlerim için gitmeye karar verdim. Ancak hayatımı değiştirmem gerektiğini anlamama sebep oldu. Kendisini bir psikologdan öte, hayatımda duruşumu şekillendirmem konusunda bana rehberlik ettiğinden bir yaşam koçu olarak gördüğümü söyleyebilirim. Özellikle danışanlarına tavsiye ettiği yolları öncelikle kendi hayatında uygulamış bir insan olduğundan, kendisinin ayrıca daha etkili olduğunu söyleyebilirim. Son olarak etik değerlere saygısı ve danışanlarına maddi birer kaynak yerine, kazanılacak birer değer gözüyle bakması, insanın da kendini ekstra iyi hissetmesine neden oluyor. Herşey için kendisine teşekkür ederim ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Cevher K. 21-06-2017 / Puan: 5

  Gurbet Hanım'la kızım vasıtası ile tanıştım. Kızımın Gurbet Hanım'a gitmeye başlamasıyla birlikte hayatında olumlu yönde değişikler oldu. Bu yüzden ben de kendisine danışan olarak gitmeye ve hayatımda bir takım değişikler yapmaya karar verdim. Kendisinden aldığım seanslardan gayet memnun kaldım. Güler yüzü ve dinamikliği ile çok farklı bir enerjisi var. Ayrıca her yaş grubuna hitap edebilmesi de ayrı bir başarı. Teşekkür ederim...

 • Mesajlaşma Balonu

  DEMET TEMELLİ 19-06-2017 / Puan: 5

  Yaklaşık 3 aydır Gurbet Hocanın hastasıyım. Kendisi hem akademik olarak konusunda çok bilgili, hem de insan olarak çok tatlı biri. Kendisiyle rahatlıkla konuşabilir, sorunlarınızı çekinmeden anlatabilirsiniz. Gurbet Hoca, insanları yargılamaz, tersine rahatlatır ve sorunlarını çözmelerinde onlara yol gösterir. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Selin Saka 17-06-2017 / Puan: 5

  Merhaba, birçok şeyin karmaşıklaştığı işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı bir zamanda tanıştım Gurbet Hanımla. İlk kez psikoloğa gideceğim için biraz gergindim aslında. Ancak zamanla bu gerginliğin ne kadar yersiz olduğunu anladım, çünkü Gurbet Hanım ile hasta-doktor ilişkinden çok arkadaş hatta belki yeri gelince abla-kardeş ilişkimiz oldu. Zamanla endişelerimin azaldığını daha sakin daha kontrollü bir insan olduğumu fark ettim. Daha az kuruntu yapar daha çok yaşar oldum. Bunun için kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

 • Mesajlaşma Balonu

  Erhan ç 17-06-2017 / Puan: 5

  Öncelikle kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor hayatımın en önemli noktalarından birinden geçerken kendisinin benimle hasta doktor ilişkisinden çok bir abi kardeş dayanışması içerisinde tedavileri devam eden bir süreç içerisinde bana çok yardımcı oldu ve kendisinin bu alanda en uzman doktorlardan birisi olduğu görüşüne sahip olaraktan herkese öneririm

 • Mesajlaşma Balonu

  Ece Nur Öntürk 16-06-2017 / Puan: 5

  merhabalar,hayatımın önemli karar noktalarından birindeyken tanıştım gurbet hanımla.Bu dönem aynı zaman hayatımın diplerinde yüzdüğüm bi dönemdi. Hayatımda olmasını istediğim şeyleri cok isteyip aynı zamanda hevesimin tamamen söndüğü bir dönem.Tükenmiş gibiydim.Kafamda doğru bildiğim şeyleri hayatamın neresine koyacağımı şaşırmış durumdaydım.Konustuğum ,inandığım şeyleri anlattığım herkesin yüzünün arkasında bi parça samimiyetsizlik görmek beni insanlardan buz gibi soğutmuştu. Fakat gurbet hanımın; enerjisi,güler yüzlülüğü,samimiliği beni kendine cekti.herkesin yüzüne vurup kendim doğrulardan ve gerçeklerden kaçtığımda beni tutup o doğrulara bakmam için yardımcı oldu.Çok fazla psikoloğa gittim ama gurbet hanım desteğini tüm kalbimle hissettiğim nadir psikologlardan.Kesinlikle tavsiye ederim.onu seviyorum

 • Mesajlaşma Balonu

  Dilem HERDEM 13-06-2017 / Puan: 5

  Değerli doktorumla hayatımın en zor ve dibe vurmuş anında tanıştım. Hiç araştırmadım, çok doğaçlama oldu her şey ama çok memnun kaldım. Hayatım boyunca bir çok terapiste gittim ancak kimseyi bu kadar kendime yakın hissetmedim. Gurbet Hanım, benim danışmanımdan çok arkadaşım gibi oldu. Herşeyi kendi içinde yaşayan biri için onun yanında bu kadar açık ve dürüst bir şekilde konuşuyor olmak mucize. Teşekkür ederim..

 • Mesajlaşma Balonu

  Özge Şimşek 10-06-2017 / Puan: 5

  Merhaba Gurbet Hanım daha ilk seansta sanki kendisini yıllardır tanıyormuş gibi güven verdi ve konuşurken kendimi çok rahat hissetmemi sağladı. Samimi tavırları ve sorduğu sorular ile hayatımdaki çözümsüzlükleri aşmamdaki desteğiyle bende çok güzel bi izlenim bıraktı. Tanışalı daha çok kısa bir süre olsada şimdiden onun sayesinde daha mutlu olmayı ve hayata pozitif bakmayı öğrendim. Yaşadığım tüm problemlere farklı bakış açısı ile bakmamı, kendimi, ilişkilerimi daha iyi analiz etmemi, kafama taktığım sorunlar hakkında nasıl düşünmem gerektiğini görmemi sağladı. Her şey için kendisine çok teşekkür ederim ve psikolojik danışmanlık isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  S-E 08-06-2017 / Puan: 5

  Merhaba;Gurbet Hanımla; hayatıma dair ne yapacağımı bilemediğim bir dönemde tanıştım. Geleceğimi, planlarımı, kendi ellerimle, bundan rahatsızlık duysam da; bilinçli olarak sabote ettiğim o dönemde, bulabildiğim en yaratıcı çözüm hayatımı askıya almaktı. Ne yazık ki bekleme kararı almak; hayatın akışını durdurmaya ya da sorunlardan kaçmaya yetmiyor. Dünya dönmeye devam ediyor ve bu sefer de kendinizi her şeyin gerisinde kalmış hissediyorsunuz. En azından ben öyleydim...Seanslara başlarken asıl amacım, tek başıma taşımaktan yorulduğum yükleri paylaşmaktı. Bununla beraber kendimi tekrar tanıma fırsatı buldum. Tabi ki bu bir süreç ve işbirliğine hazır olmadığınız sürece kimse size yardım edemez. Fakat sizi yargılamayacağına emin olduğunuz, sırtınızı döndüğünüz yönleriniz ile barışmanıza yardımcı olan ve en sade tanımıyla dertleşip tavsiye alabileceğiniz biriyle konuşmak, hayata bakışınızı yeniliyor. Bu; objektivitemi kaybettiğim o dönemde bir adım geriye çekilip, nefes almamı ve yeniden başlamamı sağladı. Yüksek öğretime başvurdum ve uzun zamandır ilk defa, kendime rağmen, hiçbir şeyi batırmadım. Başvurum kabul edildi. Bunun için Gurbet Hanım'ın bende yeri ayrı olacak... Teşekkür ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Eda Gökeşme Şahiner 08-06-2017 / Puan: 5

  Şuanda ayaklarım yere sağlam basıyor ve dimdik ayakta durabiliyorsam gurbet hanımın desteği çok büyüktür onun sayesinde hayata cok daha farkli bakabiliyorum kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Gurbet hanımın güler yüzü, ilgisi,güveni,yaklaşımı,bilgisi,işine olan hassasiyeti benim icin tartışılmaz iyi ki tanımışım sizi bana kattığınız herşey için tekrar çok teşekkürederim. Eger birgün destek almak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Maviye Aydoğdu 17-09-2016 / Puan: 5

  Gurbet hanım kesinlikle işini çok iyi yapıyor. Hayatımın karardığı dediğim zamanda Gurbet hanımla tanışmak verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Güvenirliği, güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim. Destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Mesajlaşma Balonu

  Mustafa Can Yücel 07-09-2016 / Puan: 5

  Kendisi gerçekten sizi iyi takip eden, oldukça ilgili, alanında yetkin ve bilgi sahibi.

 • Mesajlaşma Balonu

  Akın Orhan 06-09-2016 / Puan: 5

  Fevkalade ilgileniliyor kendisine tesekkur ediyorum

Uz. Gurbet Koç

Psikoloji

 • Ünvanı -
 • Adres - Özel Ortadoğu Hastanesi | İvedik Caddesi No:61 Yenimahalle, Ankara
 • Telefon - 0(312) 315 55 45
 • Email - info@ortadoguhastaneleri.com.tr
 • Aldığı Puan - 5 / 5

Uz. Aile Dan&Psikolog Gurbet Koç 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. 2007 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesinde mezun olmuş ve Konya’da özel bir tıp merkezinde göreve başlamış ve aynı zamanda Selçuk Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı üzerine yüksek lisans eğitimini sürdürmüştür. Daha sonra Ankara’ya gelerek Türkiye Üstün Zekalılar Ve Üstün Yetenekliler Eğitim, Kültür, Sağlık Vakfı Özel Okulları’nda 36 ay -15 yaş gelişim değerlendirme ve problem davranışı olan üstün yetenekli çocuklara olumlu davranış kazandırma ve ayrıca ailelere verilen destek eğitim programlarını yürütmüştür. 2015 yılından itibaren Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi'nde psikolog olarak görev yapmış ve halen Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Katıldığı Mesleki Eğitimler:

 • Klinik Psikoloji Enstitüsü Derneği WISC-R Zeka Testi 2016
 • Olgu Psikoloji Derneği Ayrılık 2016
 • Klinik Psikoloji Enstitüsü Derneği- Stanford Binet Testi 2015
 • Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Mrk.Aile Danışmanlığı 2013
 • Elginkan Vakfı NLP (Beyin Dili) Programı 2008
 • İMC Eğitim Danışmanlık MMPI (Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) 2008
 • Marmara Psikotek Psikoteknik Değerlendirme Eğitimi 2007
 • Elginkan Vakfı İş ve İnsan İlişkileri 2007
 • Elginkan Vakfı Örgütsel Güven (Duygusal Zeka) 2004
 • Elginkan Vakfı Sözsüz İletişim (Beden Dili) 2004

Scroll to Top