Yükleniyor...

Doktorlarımız

İbrahim Doğan

Doktor İçin Yorum Bırakabilir ve Puan Verebilirsiniz.Yorumlar (3)

 • Mesajlaşma Balonu

  İndal KALE 25-01-2017 / Puan: 5

  23-11-2016 tarihinde,safra kesesi rahatsızlığı ile muaneye gittim.Kapıdan girer girmez,taşın kanala düşmüş olabileceğini belirtip acil kodlu tahliller yaptırıp,akşamdan TEŞHİS KOYDU.Kendisi de dahil,tüm GASTROENTROLOJİ doktorlarının,24-11-1016 tarihinde ANTALYA da seminerde olacaklarını belirtti,MR ve ULTRASON sonuçlarımı Antalya'dan takip etti.25-11-2016 sabah 09''da dönerek ERCP operasyonuyla kanaldaki taşı aldı,iltihapa müdahale etti,BENİ YAŞAMA TUTUNDURDU.Böyle doktorlar,böyle insanlar da var hala ÜLKEMDE diye umutlarımı tazelememi sağladıTEŞEKKÜRLER Prf.dr.İBRAHİM DOĞAN. Hemşiresi EBRU HANIM da yukarıda belirtiğim özelliklere sahip.Ona da ayrıca teşekür ediyorum.İKİNİZE DE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

 • Mesajlaşma Balonu

  Fatma 09-01-2017 / Puan: 5

  İşini layıkıyla yapan mükemmel bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim

 • Mesajlaşma Balonu

  Ece amir 10-11-2016 / Puan: 5

  Yillar once yanlislikla asit istim yemek borusu ve midem bir birine yapisti ibrahim hocaya gitmeseydim su an hayatta olmaycaktim 23 sene oldu vok sukur cok iyiyim ibrahim beye ve diyer doktorlarimizdan Allah razi olsun

Prof. Dr. İbrahim Doğan

Gastroentereloji

 • Ünvanı -
 • Adres - Özel Ortadoğu Hastanesi | İvedik Caddesi No:61 Yenimahalle, Ankara
 • Telefon - 0(312) 315 55 45
 • Email - info@ortadoguhastaneleri.com.tr
 • Aldığı Puan - 5 / 5

1966 yılında Yozgat’ta doğmuştur. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1991 yılında bitirerek tıp doktoru olmuştur. İç hastalıkları uzmanlık eğitimini 1996 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda, Gastroenteroloji yan dal uzmanlık eğitimini de 2001 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimlerinin arkasından 2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik hayatına başlamıştır. Aynı yerde 2003 yılında yardımcı doçentliğe yükseltilerek öğretim üyesi olmuştur. 2007 yılında doçent, 2012 yılında ise profesör ünvanını almıştır.

Prof. Dr. İbrahim Doğan 1992 yılından beri Gazi Üniversitesi'nde ülkemizin ilk gastrointestinal motilite laboratuvarında bu alanla ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.Gastrointestinal motilite alanına sindirim sisteminin en sık görülen hastalıklarından olan Gastroözofagiyal Reflü Hastalığı, İrritabl Barsak Sendromu, Konstipasyon (Kabızlık), gastroparezi ve daha seyrek rastlanılan Akalazya gibi hastalıklar girmektedir. Gastrointestinal Motilite Derneği Başkanlığı'nı yürütmekte olan Prof. Dr. İbrahim Doğan ayrıca Türk Gastroenteroloji Derneği, İnflamatuar Barsak HAstalıkları Derneği, Endoskopi Derneği, Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği ve Hepatobiliyo Pankreatoloji Dernekleri üyesidir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde University of California, San Diego 2004-2006 yılları 2 yıl süreyle araştırmacı olarak bulunmuştur.

Bazı İlgi Alanları

 • Gastrointestinal Motilite
 • Terapötik Endoskopi
 • İnflamatuar Barsak Hastalıkları

Scroll to Top