Yükleniyor...

Doktorlarımız

Nihal Usul

Doktor İçin Yorum Bırakabilir ve Puan Verebilirsiniz.Yorumlar (8)

 • Mesajlaşma Balonu

  Selma d.bayraktar 10-04-2017 / Puan: 5

  Nihal hocama minnetarim.çok mutsuz umutsuz iken hocamla tanıştım.ilk görüşmemiz de çok fazla kilom olduğunu kilolarimi zamanla ve sabırla verebilecegimi söyledi. Hocam gerçekleri öyle güzel anlatmişti. Eve geldiğimde çok aglamistim.nasıl basaracaktim diye ama nihal Hocamin gözlerindeki ışık hep aklımda kaldi.hocam pozitif enerjinizle bana güç verdiniz en zor zamanlarımda bile olucak olucak diye beni inanılmaz motive ettiniz 14 kilo verdik halen devam ediyoruz şu anda bile aynaya baktığımda ınanamiyorum. Hocam size minnetarim.siz beni hayata dondurdunuz hiç aç kalmadan kilolarimdan sizin sayenizde kurtuluyorum sizi tebrik ediyorum ve sizi cok seviyorum.

 • Mesajlaşma Balonu

  Özlem Demirci 18-03-2017 / Puan: 5

  Evlilik sonrasında aldığım kiloları Nihal hanım sayesinde kısa bir sürede aç kalmadan sağlıklı bir şekilde verdim; 3,5 ay gibi kısa bir sürede 15 kilo verdim

 • Mesajlaşma Balonu

  Şerife Dursun 07-02-2017 / Puan: 5

  Merhaba.Gençler zarif görünmek,orta yaş ve üzeri sağlıklı yaşam için zayıf olmayı tercih ediyor.Ben 50 yaşımdayım ve hem zarif hem de sağlıklı olmak istedim.Nihal Hanımla birlikte 3-4 ay gibi kısa ama çok keyifli bir süreçten sonra 9 kg vererek hedeflediğim kiloya geldim.Bana sevmediğim besinleri bile severek yedirten,pes edeceğim zamanlarda muhteşem motivasyon sağlayan ve sonuçta benim sağlıklı,mutlu,zarif biri olmamı sağlayan diyetisyenime sonsuz teşekkürler.

 • Mesajlaşma Balonu

  Burcu 02-02-2017 / Puan: 5

  Doğum yaptıktan sonra fazla kilolarımdan kurtulmak için Nihal hanıma gittim. Bebeğim 6 aylıktı ve emiyordu. Aslında biraz tereddütlüydüm sütüm kesilir diye. Nihal hanım sütümde azalma olmadan kilo verebilecegim bir beslenme programı hazırladı ve 3 ayda 10 kilo verdim. Çok mutluyum çünkü hem fazla kilolarımdan kurtuldum hem de bebeğimi hala emziriyorum.

 • Mesajlaşma Balonu

  Volkan Güngör 14-12-2016 / Puan: 5

  6 ayda 24 kilo verdim sayesinde. 6 ay sonra bi o kadar daha vererek 15 yıl önceki kiloma geleceğime eminim. Çok başarılı.

 • Mesajlaşma Balonu

  Uğur Arslan 06-11-2016 / Puan: 5

  2 ay da 12 kilo aç kalmadan saglikli bir sekilde verdim herkeze oneriyorum.Bugune kadar 10 farklı diyetisyene gittim ama daha iyisini görmedim.Hayalinizdeki vucuda kavusmanin yolu bence Nihal Uslu.

 • Mesajlaşma Balonu

  KÜBRA ARSLAN 12-10-2016 / Puan: 5

  Diyet endişesi yaşamadan iki ay gibi bir sürede 7 kilo verdim. Diyet fikri olup acaba nasıl yapabilirim diye düşünen herkese tavsiye ediyorum. Hiç aç kalmadan ve kendinizi yormadan istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kendisine teşekkür ediyorum.

 • Mesajlaşma Balonu

  ZeynEP karakas 05-10-2016 / Puan: 5

  Gördüğüm en iyi Diyetisyen olarak söylüyorum isin erbabı gerçekten tüm hastalara cidi anlamda tavsiye ediyorum basağrılarının devamini diliyorum hocam

Diyetisyen Nihal Usul

Beslenme ve Diyet

 • Ünvanı -
 • Adres - Özel Ortadoğu Hastanesi | İvedik Caddesi No:61 Yenimahalle, Ankara
 • Telefon - 0(312) 315 55 45
 • Email - info@ortadoguhastaneleri.com.tr
 • Aldığı Puan - 5 / 5

Diyetisyen Nihal Usul 1992 yılında Ankara ' da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olduktan sonra Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde çalıştıktan sonra Özel Yeni Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezinde görev yapmıştır. Diyetisyen Nihal Usul şuanda Özel Ortadoğu Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümünde görevine devam etmektedir.


Scroll to Top