Yükleniyor...

Haberler Ve Duyurular

Demokrasi Karşıtı Girişimi Kınıyoruz!

Ülkemizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın geleceğini karartmaya çalışan, demokrasiyi, milletin temel hak ve özgürlüklerini, milletimizin seçtiği meclisi ve milli iradeyi ortadan kaldırmaya yönelik tüm girişimlerin, Özel Ortadoğu Hastanesi olarak karşısındayız.

Devletimizin ve milletimizin bu darbe girişimine karşı dik ve onurlu duruşu sayesinde demokrasimiz adına unutulmayacak bir zafer kazanılmıştır. Tarih 15 Temmuz 2016’ yı; vatanını, ülkesinin özgürlüğünü, milli iradesini canı pahasına savunan bu cesur vatandaşlarımızın destanı olarak yazacaktır. Halkıyla, polisiyle, askeriyle; vatanımıza, devletimize ve sivil iradeye sahip çıkan kahraman milletimize şükranlarımızı sunuyor ve bu menfur girişimi şiddetle kınıyoruz.

Tüm bu saldırılar boyunca hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’ tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Türk milleti olarak kendilerini her zaman saygı ve minnetle anacağız. Milletimizin bu zorlu ve karanlık günleri birlik, beraberlik içinde demokrasiye olan bağlılığı ile birlikte hızla geride bırakacağına inancımız tamdır.

Scroll to Top