Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

Doğum Paketlerimiz

Hamilelik süresi anne adaylarımız için oldukça zor fakat hayatlarında çok da yaşamadıkları bir süreçtir. Bizde anne adaylarımızın bu süreçte sağlıkları kadar konforlarınıda düşünürek çalışıyoruz. Kadın hastalıkları ve doğum polikliniğimizle ilgili olarak önemle belirtmek istediğimiz nokta, kadın doğum polikliniğimizin ayrı bir alanda yer alıyor olması, anne adaylarımıza kalabalık bir ortam yerine kendilerini daha rahat bir ortamda hissedecekleri şekilde doktorları ile görüşme imkanı sağlıyoruz. Anne adaylarımızın gebelik süreçlerinin takibinin ve gerekli tetkiklerinin en iyi şekilde yapılması için alanında uzman doktorlarımız ile hizmet veriyoruz. Doktorlarımız ile gebelik süreci boyunca anne adaylarımızın ve bebeklerinin sağlık durumlarını sürekli takip ediyor ve anne adaylarımızla paylaşıyoruz.

Özel Ortadoğu Hastanesi olarak anne adaylarımıza iki tür doğum şekli için doğum paketi sunmaktayız.

Paketimizin içinde; Normal doğumda 1 gün, birinci sınıf tek kişilik odası, hastanın yanında kalabilmesi için refakatçisi ve yatağı, oda süslemesi bulunmaktadır. Sezeryanlı doğumda ise 2 gün, birinci sınıf tek kişilik odası, hastanın yanında kalabilmesi için refakatçisi ve yatağı, oda süslemesi dahildir. Ayrıca hastalarımızın isteği doğrultusunda suit odalarımızda bulunmaktadır. Bebeklerimizin dünyaya gözlerini en sağlıklı ve güvenilir şekilde açması için tüm koşullara hazırlıklı bir şekilde kadın doğum ve yeni doğan ekibimiz hizmetinizdedir.

Yorumlar (34)

 • Mesajlaşma Balonu

  GÖZDE ÜRÜN 13-03-2017

  Gebelikte istenebilecek tahlillerle ilgili güncel fiyatlarınızı paylaşabilir misiniz?

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 14-03-2017

  Gözde Hanım Merhaba, Maalesef bu platformdan fiyat bilgisi veremiyoruz. Bırakmış olduğunuz iletişim bilgilerinden danışman arkadaşlarım size geri dönüş yapacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Serap Alagöz 01-03-2017

  Merhaba . Ben 34 haftalık hamileyim . Doğumu burada yapmayı düşünüyorum ancak bazı hastaneler hafta çok ilerlediğinden kabul etmiyor sizde de öyle bir şey var mı? Doğumu orada yapabilir miyim?

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 02-03-2017

  Serap Hanım Merhaba, Tabiki hastanemizde gerçekleştirebilirsiniz. Çok daha geç olmadan biran önce takiplerinizin yapılması için doktorumuzla görüşmenizde fayda var. BURAYA TIKLAYARAK hastanemizden online randevu alabileceğiniz gibi 0312 315 5545 numaralı telefonumuzdan veya direk Hastanemizi ziyaret ederekte işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Olarak sağlıklı doğumlar dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  mehmet duran 09-02-2017

  merhaba; biz hastanenizde pınar hanımın hastasıyız ve bütün tetkiklerimizi sonuçlarımızı hastanenizde yaptırmaktayız ve doğum paketi satın almadık ücretli bi şekilde yaptırıyorum her şeyimi doğumda hastanenizde olacak sorum bu oda süslenmesi bu hastalar içinde geçerli mi yoksa ayrı bir ücrete tabii mi teşekkür ederim hastanenizin ilgi alakası için personelin sıcakkanlılığı için acil dahil

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 09-02-2017

  Mehmet Bey Merhaba, Esas biz size bu mutlu süreci bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Oda süslememiz sizin içinde geçerlidir. Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi olarak başarılı ve sağlıklı bir doğum olmasını dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Eylül önder 01-02-2017

  Doğum ücretleriniz ve Doğum sonrası tek kişilik oda fiyatınızı öğrenebilir miyim

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 01-02-2017

  Eylül Hanım Merhaba, Hastanemizde tüm odalarımız tek kişilik özel ve Suit odalardan oluşmaktadır. Diğer konularla ilgili danışman arkadaşlarımız verdiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşacak ve detaylı bilgi verecektir. Özel Ortadoğu Ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Betül Gültekin 30-01-2017

  İyi geceler ben Sultan Pınar hanıma(Özel Ortadoğu Hastanesi) gidiyorum 30 haftalık hamileyim ama korkuyorum doğum için devlet hastanesi daha kapsamlı mı oluyor özel hastane de ya bi sorun olursa bebeğimi sağlıkla kucağıma alamazsam diye korkuyorum Eğer doğum yapanlar yorum yaparlarsa bilgilenirim lütfen Ortadoğu hastanesinde doğum yapanlar şikayet veya memnuniyetini bildirin lütfen

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 30-01-2017

  Betül Hanım Merhaba, Öncelikle hayırlı olsun. Özel Ortadoğu Hastanesi' nde sağlıklı bir doğum geçirmeniz için Tüm kadın hastalıkları-doğum ve Yenidoğan yoğun bakım Doktorlarımız ve ekiplerimiz tüm donanımızla ellerinden gelen herşeyi tıpkı devlet hastaneleri ve diğer özel hastanelerde olacağı gibi yapacaklardır. Söz konusu sağlık olduğu için her alanda her doktorumuz her hastanede elinden gelen herşeyi yapacaktır. Özel Ortadoğu Hastanesi olarak endişelerinizin yerini sağlıklı bir doğumun almasını dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  cigdem aydin 23-01-2017

  Mrb ben 32 haftalik gebeyim.dogum icin orayayi tercih etmek istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim.dogum sonrasi devlet hastanesindeki gibi her türlü malzeme mevcut mu acaba?herhangi bir sorun da mudahale icin soruyorum bu soruyu

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 23-01-2017

  Çiğdem hanım merhaba, Doğum sonrası için Yenidoğan yoğun bakım ünitemiz mevcuttur. BURAYA TIKLAYARAK Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca danışman arkadaşlarımız sizi hastanemizde misafir ederek bölümlerimiz konusunda size görsel ve teknik açıdan bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.

 • Mesajlaşma Balonu

  Melahat Fındıklı 15-10-2016

  Yenidoğan Bebek ünitesi ve küvez varmı? Birde dokum paketleri ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 16-10-2016

  Melahat Hanım Merhaba, hastanemizde yenidoğan yoğun bakım ünitemiz vardır. BURAYA TIKLAYARAK yenidoğan yoğun bakım ünitemiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hastanemizi ziyaret etmek isterseniz yoğun bakım ünitemiz konusunda detaylı bilgiyi teknik çalışan arkadaşlarımızdan da alabilirsiniz. Özel Ortadoğu Hastanesi Olarak Sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Ömür Gökkaya 11-10-2016

  Merhaba, Eşim 2 aylık hamile. Doğuma kadar tüm muayene ve tetkikler ile normal doğum ve sezeryan doğum fiyatı alabilir miyiz? Eşim SSK lı. 2. gebeliği ilk çocuğumuz normal doğumla oldu. Tşk.

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 12-10-2016

  Merhaba Ömür Bey. Gebelik sürecinin başlangıcında doğuma kadar tam muayene, tahlil ve tetkikleri içeren doğum paketimiz sizin için çok uygundur. Paket kapsamı konusunda danışman arkadaşlarımız size bırakmış olduğunuz iletişim bilgilerinden ulaşacaktır. Özel Ortadoğu Hastanesi olarak sağlıklı ve güzel bir gebelik süreci dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Esra cayhan 02-09-2016

  Merhaba emekli sandığı çalışan için sezeryan doğum paketinizin fiyatını öğrenebilir miyim?

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 03-09-2016

  Esra Hanım Merhaba, Kısa süre içerisinde danışman arkadaşlarımız size geri dönüş yapacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder Ortadoğu ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Berna yurtoglu 23-08-2016

  Iyi gunler. Gebeligimin 30. Haftasindayim. Hastanenize gelsem devam edebilir miyim. Ayrica normal ve sezeryan dogum fiyatlari ile muayene ucretini ogrenebilir miyim..

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 24-08-2016

  Berna Hanım Merhaba, normal şartlar altında hastanemizde devam etmenizde bir engel yoktur. Ancak Kadın Doğum doktorlarımızla birlikte bu kararı vermeniz en sağlıklısı olacaktır. Özel Ortadoğu Hastanesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Eda Ergün 15-08-2016

  Merhaba genel bir kontrol ücreti öğrenebilir miyim?

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 15-08-2016

  Eda Hanım, danışman arkadaşlarımız size geri dönüş gerçekleştirecektir. Sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Gamze nakkaş 14-08-2016

  Merhabalar... Doktorlarınızdan Pınar hanımdan çok çok memnunum. Hastaneyi tercih etme sebebim pınar hocadır. Hemşirelerden çok memnun kaldım. Ancak hastane oda konforunuz temizliğinden memnun kalmadım. Sürekli odada tuvalet kokusu bastı. Klimaları kapatamıyoruz. Biraz daha özenli olmasını beklerdik..

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 15-08-2016

  Gamze Hanım öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hastane olarak eksikliklerimizi gidermemiz konusunda bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Hasta haklarımız en kısa sürede size ulaşacaktır. Özel Ortadoğu ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Sevgi Başyiğit 13-08-2016

  Hayırlı günler öncelikle kadın doğum muayene ücreti ne kadar ve bu testleri muayene ücretinin içindemi. Beklenmeyen durum da acilden yatış aldığımızda refaakatci olabiliyor mu.normal doğum paketinin ücreti ne kadar . Ssklı

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 14-08-2016

  Sevgi Hanım merhaba, danışman arkadaşlarımız konu ile ilgili en kısa zamanda size geri dönüş yapacaklar, Özel Ortadoğu Hastanesi olarak doğum paketlerimize gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  zekiye ata 11-08-2016

  hastanenizin doğum paketleri hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum bir de kadın doğum muayene ücretleri hakkında(sgk çalışan) teşekkürler.. mailinizi bekliyorum..

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 11-08-2016

  Zekiye Hanım Merhaba, Öncelikle doğum gibi önemli bir süreçte bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Danışman arkadaşlarımız size mail ile dönüş yaptı. Sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  nazmiye yılmaz 09-08-2016

  Telefonum yok o yüzden e posta dan cevap atarsınız ben normal dogum paket fiyatı soracaktım birde ayrıntılı ultrason muayane fiyatı ne kadar

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 08-08-2016

  Nazmiye Hanım Merhaba. Danışmanlarımız size mail ile geri dönüş yapacaktır. Özel Ortadoğu Hastanesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  Pınar abdullah 04-08-2016

  İyi çalışmalar.iki tane sorum olacaktı, Birincisi sezaryen doğumun fiyatını öğrenebilirmiyim (sgk)? İkincisi kadın doğum bölümü muayene ücreti ne kadardır? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 05-08-2016

  Pınar Hanım Merhaba, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Özel Ortadoğu Hastanesi Doğum Paketleri hakkında detaylı bilgi vermek için danışmanlarımız gün içerisinde size dönüş yapacaktır. Özel Ortadoğu ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 • Mesajlaşma Balonu

  ali içöz 03-08-2016

  Merhaba, normal doğum/epidural ücretiniz hakkında bilgi verebilirmisiniz..saygılar

  Özel Ortadoğu Hastanesi Logo

  Özel Ortadoğu Hastanesi 04-08-2016

  Ali Bey Merhaba. Konu ile ilgili danışmanlarımız size geri dönüş yapacaktır. Özel Ortadoğu ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.


Yorumunuzu Bırakabilir, Aklınıza Takılanları Sorabilir veya Başvurabilirsiniz

Mahremiyet, küfür ve argo içeren yorumlarınız ve iletişim bilgileriniz yayınlanmayacaktır.


Scroll to Top