Hasta Yorumları

İndal Kale

(Op. Dr. Ali Derinöz) Safra kesesi ameliyatı olmam gerekti. Ortadoğu Hastanesi hekimleri ve personeli,olağan üstü ilgi gösterdiler.Ameliyatımı ALİ DERİNÖZ ve ERTUĞRUL GENÇ beyler gerçekleştirdi.Yüksek moral,güven,samimi ilgi sayesinde,(ameliyata değil de kontrole gidiyormuşum hissiyle) BAŞARILI BİR OPERASYON GEÇİRDİM. Çok teşekkür eder gerek duyan herkese tavsiye ederim. Ali DERİNÖZ beyin yöneticiliğini de ayrıca kutlamak gerekli. Her zaman görevinin başında ve hastalarla bire-bir ilişki de TEBRİKLER

Yasemin Koç Haydaroğlu

(Op. Dr. Sultan Pınar Dündar) Batıkent bilgi hastanesinde tanışmıştım. Kızım şu an 2 yaşında o kadar sorunsuz bir sezaryen geçirmiştimki. Gözüm kapalı herkese önerebileceğim mükemmel bir doktor. Her sorunuza bıkmadan cevap veriyor, çok güler yüzlü… annelik serüveninde sizi tanıdığım için çok sanşlıyım bilgilendirmeniz yaklaşımınız açıklamalarınız ve psikolojik olarak rahatlatmanız için çok teşekkür ederim. izi iyiki tanımışım başarılarla dolu bir hayat sizin olsun hocam sizi seviyorum

Handan Korkmaz

(Prof. Dr. Hasan Kafalı) Hayatta tanımış oldugum en iyi en güvenilir güleryüzlü vicdanlı merhametli doktorlardan biridir. Şuan 5 haftalık hamileyim ve Hasan Bey’e gidiyorum. Çok memnunum hastalarının psikolojisinde anlayan ve yardımcı olan bir doktor. Şiddetle tavsiye ederim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Önce Allah sonra Hasan bey diyorum. Hocam Allah yolunuzu açık etsin. Saygılar.

Ali Rıza Demir

(Prof. Dr. Hasan Kafalı)Hasan hocamla bu yıl tanışma imkanımız oldu. Alanına bu kadar hakim olan tanıdığım tek doktor her yönüyle çok teşekkür ederim. Eşimin psikolojisini bozmadan sağlıklı bir çocuğumuzun olmasına vesile oldu. Hocam ilk fırsatta ziyaretinize geleceğim. Rabbim hep doğru insanların yanındadır sizi Allah için çok sevdim. Yolunuz açık olsun…
Saygılar.

Ebru Canan

(Uzm. Dr. Hulki Genç) Her hastasını ailesinin bir ferdi gibi görerek, içtenlik ve samimiyetle dinleyen, şikayetinin nedenini, neden ve nasıl tedavi olacağını açıklayan ve uzmanlığı, bilgisi, ilgisiyle farkında olmadığınız sağlık sorunlarını dahi erkenden teşhis edebilen, sağlık kavramının fiziksel ve ruhsal bütünlük olduğunun bilinciyle tetkik ve ilaçlarla sınırlamadan tedaviye psikolojik iknayı ekleyebilen, günümüzde kolay kolay bulamayacağınız bir doktor. Öyle ki, Hulki hocanın hastası olduğunuzda gereksiz ilaçları, uzayıp giden tedavileri vs unutur, diğer branşlardaki tedavilerinizin onayı için dahi ona danışırsınız. Hulki hocam, iyi ki varsınız! Devamlı peşinizdeyiz, siz nereye biz oraya:))

Selin Saka

(Uzm. Psikolog Gurbet Koç) Merhaba, birçok şeyin karmaşıklaştığı işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı bir zamanda tanıştım Gurbet Hanımla. İlk kez psikoloğa gideceğim için biraz gergindim aslında. Ancak zamanla bu gerginliğin ne kadar yersiz olduğunu anladım, çünkü Gurbet Hanım ile hasta-doktor ilişkinden çok arkadaş hatta belki yeri gelince abla-kardeş ilişkimiz oldu. Zamanla endişelerimin azaldığını daha sakin daha kontrollü bir insan olduğumu fark ettim. Daha az kuruntu yapar daha çok yaşar oldum. Bunun için kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Anıl Vural

(Uzm. Dr. Şerife Nilgün Kalaç) Şerife Hocam gerek hastaya olan davranışları gerekse de muayenedeki ilgi ve alakayla aklımda var olan ”klasik doktor” kavramını sildi attı. Umarım yeni nesil doktorlara güzel bir örnek olur, çünkü ülkemizin Şerife Hoca gibi doktorlara ihtiyacı var. Muayene sonrası bir kez daha doğru doktor ve doğru hastane seçtiğimi anlamış oldum. Bir kez daha internet aracılığıyla Şerife Hanım’a Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Hüsnü Ünal

(Uzm. Dr. Hulki Genç) Hastaya verdiği moral, güler yüzü ve en önemlisi koyduğu teşhisle kalp krizi geçiren eşimin başka bir hastaneye sevkini sağlayarak tedavisine ön önemli desteği sağlayan hocamıza sonsuz teşekkürler…

Mehmet Odabaşı

(Prof. Dr. İbrahim Doğan) Sayın hocamla ilk karşılaştığımız andan itibaren, kendisinin yaklaşımı, ilgisi, huzur veren ifadeleri çok tatminkardı. sonrasında teşhis ve tedavi sürecindeki nokta atışları tam isabetliydi. kendisine çok teşekkür ediyor, bütün hastalarımıza şiddetle tavsiye ediyorum.Saygılarımla Mehmet Odabaşı.

Günay Batır

(Uzm. Dr. Süreyya Kaleci) Oğlum 2.5 yaşında ve doğduğu günden itibaren doktorumuz çok şükür ki Süreyya Hanım. Bir anne için çocuğunu herşeyiyle birine teslim etmek ne kadar imkansızdır herkes bilir (hele de benim gibi takıntılı iseniz) ancak tanıdığınız bir Süreyya Hanım varsa çok şanslısınızdır.Asg tıp merkezinde ara verdiği dönemde oğlumun hastalanmaması için dua ettiğimi ve maalesef hastalandığında eşimle perişan olduğumuzu asla unutmam.neyseki yeniden kavuştuk ve bir daha ayrılmayı aslaaaaaa düşünemem. Sizi seviyoruz Süreyya Hanım.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6