Hasta Yorumları

Hilal Karaaslan

(Op. Dr. Yıldırım Yılmaz) Lezerli böbrek ameliyatımı korkularim olmasina rağmen beni rahatlatarak sorunsuz bir şekilde yapan Yıldırım hocamın eline emeğine sağlık iyiki sizi tanıdık işinin ehli olan hocama teşekkürler…

Nilüfer Demir Dursun

(Uzm. Dr. Süreyya Kaleci) Merhabalar, 2 çocuk annesiyim. Kızım 4,5 yaşında oğlum 8 aylık.Kızımın doğumundan itibaren Süreyya hanımla tanışıyoruz. Kendisine ne kadar güzel söz söylesek ve teşekkür etsek azdır.5 yıldan fazla süredir kendisini tanıyorum, annem gibi görüyorum desem yeridir.Her fırsatta kendisine de söyler dile getiririz iyi ki varsınız diye. Çocuklarımızın hasta olmasını tabiki istemeyiz, ancak hastalıklarla mücadele etmemiz gerektiğinde Süreyya hanım gibi bilgili, merhametli, soğukkanlı, ilgili ve sevecen aynı zamanda işinde uzman bir doktorumuzun olduğunu bilmek bize huzur ve güven verir. Hiç sıkılmadan bizi dinler, çocuğumuzun tedavisi dışında bize de psikolojik anlamda manevi desteğini sağlar, bizi rahatlatır.Bu nedenle Süreyya hanım nereye biz oraya.ASG tıp merkezinden bu yana beraberiz.Allah daha uzun yıllar görüşmeyi nasip eder umarım. Sevgiler.

Selma Bayraktar

(Diyetisyen Nihal Usul) Nihal hocama minnetarım. Çok mutsuz umutsuz iken hocamla tanıştım. İlk görüşmemizde çok fazla kilom olduğunu, kilolarımı zamanla ve sabırla verebileceğimi söyledi. Hocam gerçekleri öyle güzel anlatmıştı. Eve geldiğimde çok ağlamıştım nasıl başaracaktım diye ama Nihal hocamın gözlerindeki ışık hep aklımda kaldı. Hocam pozitif enerjinizle bana güç verdiniz en zor zamanlarımda bile olucak olucak diye beni inanılmaz motive ettiniz 14 kilo verdik halen devam ediyoruz şu anda bile aynaya baktığımda inanmıyorum. Hocam size minnetarım. Siz beni hayata döndürdünüz. hiç aç kalmadan kilolarımdan sizin sayenizde kurtuluyorum sizi tebrik ediyorum ve sizi çok seviyorum.

Şule Güven

(Dt. Zeki Yelkenli) Hastanenizde ekip olarak en beğendiğim bölüm diş kliniği. Diş doktoru Zeki Bey’den memnuniyetimi belirtmek isterim.

Hatice Dilmen

(Uz. Dr. Dt. Ayşe Bahat Yalvaç) Ortadonti tedavisine başlamadan önce tereddütlerim vardı.Acaba nasıl olcak nasıl bir tedavi olacak diye doktorum Ayşe hanım tedaviyi anlatması beni rahatlattı. Gerek anlatmasıyla gerekse güler yüzüyle her randevumdan sonra memnun ayrıldığım bir doktor bu zamana kadar herhangi bir problem olmadı. Dilerim bu hep böyle devam eder 🙂

Selin Saka

(Uz. Gurbet Koç) Merhaba, birçok şeyin karmaşıklaştığı işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı bir zamanda tanıştım Gurbet Hanımla. İlk kez psikoloGa gideceğim için biraz gergindim aslında. Ancak zamanla bu gerginliğin ne kadar yersiz olduğunu anladım, çünkü Gurbet Hanım ile hasta-doktor ilişkisinden çok arkadaş hatta belki yeri gelince abla-kardeş ilişkimiz oldu. Zamanla endişelerimin azaldığını daha sakin daha kontrollü bir insan olduğumu fark ettim. Daha az kuruntu yapar daha çok yaşar oldum. Bunun için kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Şerife Dursun

(Diyetisyen Nihal Usul) Merhaba. Gençler zarif görünmek, orta yaş ve üzeri sağlıklı yaşam için zayıf olmayı tercih ediyor. Ben 50 yaşımdayım ve hem zarif hem de sağlıklı olmak istedim. Nihal Hanımla birlikte 3-4 ay gibi kısa ama çok keyifli bir süreçten sonra 9 kg vererek hedeflediğim kiloya geldim. Bana sevmediğim besinleri bile severek yedirten, pes edeceğim zamanlarda muhteşem motivasyon sağlayan ve sonuçta benim sağlıklı, mutlu, zarif biri olmamı sağlayan diyetisyenime sonsuz teşekkürler.

Mavi Göçer

(Op. Dr. Yıldırım Yılmaz) ilk kez bugun 7 yaşındaki oğlumuzu götürdük muayeneye.. Doktor beyin yaklaşımını ilgisini bilgisini her şeyini çok beğendik. Memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Burcu

(Diyetisyen Nihal Usul) Doğum yaptıktan sonra fazla kilolarımdan kurtulmak için Nihal hanıma gittim. Bebeğim 6 aylıktı ve emiyordu. Aslında biraz tereddütlüydüm sütüm kesilir diye. Nihal hanım sütümde azalma olmadan kilo verebileceğim bir beslenme programı hazırladı ve 3 ayda 10 kilo verdim. Çok mutluyum çünkü hem fazla kilolarımdan kurtuldum hem de bebeğimi hala emziriyorum.

Alptugay Değirmencioğlu

(Uzm. Dr. Alper AK) Tıp merkezi olduğu zamandan beri ailece tercih ettiğimiz bir hastane. Yıllarıdr ne zaman gitsek hiç bir kusur hiç bir yanlış ile karşılaşmadık. Annemin anaflatik şoku sebebi ile tıp merkeziyken iki kere acile getirdik apar topar, babamın kalp krizi geçirdiği rutin bir muayne sırasında dahiliye uzmanı Alper hoca tarafından fark edildi. İlk müdahalesi Ziya hoca tarafından yapıldı. Ben, annem ufak operasyonlar geçirdik burada vs. vs. Çok fazla tecrübemiz oldu burayla yani. Bütün doktorlarına güveniriz, ama en başta ve en çok dahiliye uzmanı Alper Hocaya güveniriz. Kendisi mükemmel bir hekimdir. Şu an tek sıkıntı, randevu sistemini oturtamamış olmaları, insan randevu aldığı saate en fazla beş on dakikalık bir fark ile muayneye girmek istiyor ama özellikle yoğun bölümlerde bu mümkün olmuyor. Bir de otopark sıkıntısını halletmeleri, kapalı otoparkı bir şekilde devreye almaları gerekiyor. Ve böyle güzel bir hastanenin KVC, onkoloji gibi branşları da bünyesinde oluşturup bu hizmetleri de sunmasını bekliyorum.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6