Hasta Yorumları

Hakan Harun Ceylan

(Prof. Dr. Hasan KAFALI) Eşimin Doğum takibini ilk günden beri burda yaptırdık Doğumda bu hastanede gerçekleşti bir dostum Dr Pınar hanımı tavsiye etti gittik tanıştık dokuz ay boyunca belki 20 kez gelip gittik ne müdürünü ne sahibini tanırım ama canımızı sıkacak hiç bir problemle karşılaşmadık herşeyden çok memnun olduk başta Dr Pınar hanım doğumu gerçleştiren Prf Dr Hasan bey ve tüm personelden Allah razı olsun eşime dostuma kesinlikle tavsiye edeceğim arkadaşlar…

Mine Ekelik

(Doç. Dr. Günnur YÜCE) Ben yıllardır Dr. Günnur Yüce’nin hastasıyım ve şu an hamileyim. Hastanenizin yeni açılmış olması açıkçası belirsizlikler yaratmıştı ancak şu an farklı bir rahatsızlıktan yatmış olduğum hastanenizden, doktorlarınızdan ve ilgili güler yüzlü çalışanlarınızdan gayet memnunum. Dr. Günnur hanıma da içten ve ilgili tutumundan ötürü teşekkür ediyorum.

Eftal Ülkü

(Uz. Dr. Ayşe Yürümez) Dr. Ayşe Hanım çok iyi melek gibi bir insan. Rabbim iyi ki karşıma çıkardı öyle bir insanı tanıdığım için çok mutluyum..Ne zaman gitsem güler yüzüyle karşılaması çok hoşuma gidiyor. Çocuklarımda bir ayrı seviyor Ayşe teyze diye. Rabbim uzun ömürler versin.Başımızdan eksik etmesin.Seni çok seviyorum Ayşe hanım iyi ki varsınız.

Yalçın Yanlız

(Fzt. Kübra Kaplan AYCAN) Ortadoğu Hastanesi’ne sedyeyle geldim 2 ayağımın üstünde kamyon geçti. Yürüyemez dediler, Ortadoğu Hastanesi fizyoterapi bölümünde 15 gün kaldım. Çok değerli fizyoterapistleri başta KÜBRA KAPLAN hocama minnettarım. Beni ayağa kaldırdı, şuan normal yürüyorum emeği geçen herkese sonsuz minnettarım.

Ebru Gündoğan

(Doç. Dr. Kadriye Şerife Uğur) Merhaba, Doç. Dr. Kadriye Şerife Uğur Hanım, 7 yaşındaki oğlumun yıllardır kimsenin bilemediği ateş ve boğaz enfeksiyonun nedenini buldu. Oğlum sürekli hasta ve sürekli antibiyotik alıyordu. Şerife Hanım sayesinde oğlumun bir PFAPA hastası olduğu ve antibiyotiklerin gereksiz olduğunu tespit etti. Sayesinde şifa bulduk. Kendisine teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dilerim.

Dilem HERDEM

(Uz. Gurbet Koç) Değerli doktorumla hayatımın en zor ve dibe vurmuş anında tanıştım. Hiç araştırmadım, çok doğaçlama oldu her şey ama çok memnun kaldım. Hayatım boyunca bir çok terapiste gittim ancak kimseyi bu kadar kendime yakın hissetmedim. Gurbet Hanım, benim danışmanımdan çok arkadaşım gibi oldu. Her şeyi kendi içinde yaşayan biri için onun yanında bu kadar açık ve dürüst bir şekilde konuşuyor olmak mucize. Teşekkür ederim.

Asiye Tozluoğlu

(Doç. Dr. Kadriye Şerife Uğur) Ben yıllardır kronik sinizüt hastalığından muzdarip bir hastaydım. Hiç bir yerden çare bulamadım. Doç. Dr. Kadriye Şerife Uğur hocam bir ilaç tedavisiyle beni çok rahatlattı. Allah razı olsun. Teşekkür ediyorum kendisine

Burcu Aydoğan

(Op. Dr. Günnur Yüce) Öncelikle çok pozitif, mükemmel bir insan. Gebelik sürecimin en başından sonuna kadar Günnur hocaya gittim. Gerçekten çok memnun kaldım. Kendisini aradığımda herzaman bana yardımcı oldu. Sezaryan ile doğum yaptım. Hastaneden de çok memnun kaldım, ilgi gerçekten güzeldi. Hocam sizi çok seviyorum..

Hatice Somçağ

(Doç. Dr. Yahya Cem Erbaş) Dürüst, vicdan sahibi, insanı insan gibi gören ve davranan, teşhisine gözü kapalı güvenebileceğiniz, ameliyatta sanki elleri sihirli bir hekim. Başka bir ameliyat ile daha da kötüleşen sağlığımı bana yeniden kazandıran kahramanım. Ona ve onu yetiştiren ailesine minnet borçluyum. Çok iyinin ötesinde mükemmel.

Elif Güven

(Uz. Dr. Dt. Ayşe Bahat Yalvaç) Muayeneye gittiğim ilk andan itibaren güler yüzünü hiç eksik etmeyen, gerek bilgilendirmesiyle gerekse rahatlatmasıyla çok memnun kaldığım harika bir ortodontist. Her zaman rahatça ulaşabildiğim bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6