Hasta Yorumları

Özlem Demirci

(Diyetisyen Nihal Usul) Evlilik sonrasında aldığım kiloları Nihal hanım sayesinde kısa bir sürede aç kalmadan sağlıklı bir şekilde verdim; 3,5 ay gibi kısa bir sürede 15 kilo verdim

Mustafa Yılmaz

(Prof. Dr. Remzi Sağlam) 21 martta holep ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Hocama teşekkür ediyorum. Çok rahatladım.

Canan Ördekçi

(Uzm. Dr. Alper Ak) Alper hocamız, ailemizin ve arkadaşlarımızın sadece dahiliye doktoru değil aynı zamanda bir psikoloğudur. Tam ve doğru teşhisleri ve güler yüzüyle bizi hastanenize bağlayan çok değerli bir doktordur. Bütün çok iyileri ailece hocama veriyoruz.

Hülya Mert

(Uzm. Dr. Ayşe Yürümez) Çok kıymetli Ayşe Hocam, iyi hekim olmanız tartışılmaz, bunun yanında insanlığınız, merhametiniz ve anne şevkatiniz ile 7 yıldır hayatımızdasınız. Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin.

Zeynep Açıkalın

(Uz. Dr. Süreyya Kaleci ) Merhaba öncelikle hastanenizin çok şanslı olduğunu söylemek isterim Süreyya hanım gibi bi doktorla çalıştığı için…4 yıldır gittiğim tek çocuk doktoru o kadar memnunuz ki hem Süreyya hanımdan hem de sekreteri TUĞBA hanımdan hiçbir zaman geri çevirmeyen her sorumuzu sabırla cevaplayan bıkmadan aynı şeyi defalarca anlatan mükemmel insanlarsınız sizi çok seviyoruz.

Akın Bak

(Doç. Dr. Yasin Toklu) Yaklaşık 15 gün süren göz nezlesi ve bununla birlikte Konjonktivit rahatsızlığım vardı. Ankarada sayılı hastaneler gittim fakat rahatsızlığım artarak devam etti. Bir abimin aracılığıyla Ortadoğu Yenimahalle Hastanesi’ne randevu almadan gittim. Doktorum Yasin beydi, diğer hastanelerde gözlerini kaçırarak ve kapatarak muayene eden doktorlar nerede Yasin bey nerede, doktorların bile sanki vebalıymışım gibi muayene etmeleri beni sinir etmişti. Halbuki Yasin bey neredeyse gözümü öpecekti. Çok samimi ve içten muayene etti, ilaçlarımı değiştirdi ve yaklaşık olarak 4-5 gün içinde kurtuldum bu hastalıktan, şimdi ise kornea tutulması tedavisi görüyorum. İnşallah Yasin bey ile beraber bunu da atlatacağım. Buradan sonsuz teşekkürlerimi Yasin bey ve sekreterine iletiyorum.

Burcu Gönen

(Op. Dr. Günnur Yüce) Yaklaşık altı ay öncesinde tanıştığımız doktorumuz 28 Ekim 2016 tarihinde oldukça özverili bir sezeryan operasyonu sonucunda dünya güzeli kızımız ile kavuşmamızı sağladı. Hamileliğimin 20 haftasında amniyo sıvısı azlığı nedeniyle oldukça sıkıntılı bir süreç yaşadığım anlarda bize gerekli desteği ve bilgiyi vererek endişelerimizi gidermemizi sağladı. Operasyon sonunda da bizi hiç yalnız bırakmayarak gerek benimle gerekse de kızımla yakından ilgilenerek bizlere destek ve moral verdi. Eşim, ben ve diğer kızım doktorumuzu çok sevdik ve tesadüfen karşılaştığımız Hocamızı canı gönülden tüm bayanlara tavsiye ediyoruz. Bilgisi, samimiyeti, ilgili, alakası ve insanlığı ile örnek bir doktor olan Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

Hande

(Uz. Gizem Arslan) Kendinizi geliştirmek istiyorsanız, kişisel gelişim konusunda Gizem Hanım sizi çok başarılı bir şekilde yönlendirebilir ve bunu sistematik ve programlı bir şekilde yapar. Çevrenizdekiler bile sizdeki değişimi fark etmeye başlar. Ama asıl önemlisi SİZ kendinizdeki gelişmeyi belli bir süre sonra fark etmeye başlarsınız. Bunda Gizem Hanımın payının büyük olduğunu düşünüyorum. Çünkü birçok insan kendisi için ne yaptığının ve nerede olduğunun farkında değildir. Ama Gizem Hanım sizi yönlendirerek bu farkındalığı kazanmanızı sağlar. Bu farkındalık kazanıldıktan sonra da kendinizle ilgili gelişmeyi görür ve bunun üstüne katarak sağlıklı bir şekilde ilerlersiniz. Ben Gizem Hanımın bu süreci çok başarılı bir şekilde yönettiğini düşünüyorum. Aynı zamanda kendi açımdan kendimle ilgili bir şeyler anlatırken zorlanmadığım biri. Beni, benim cümlelerimle yönlendiriyor ve bazı şeyleri daha iyi kavramamı sağlıyor. Günaydın deyiş tarzımdan bile duygu durumumu çıkartabilir. Eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız ,bazı şeylerden yorulduysanız veya başka birinin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız Gizem Hanımı tavsiye ederim.

Serkan Gönen

(Op. Dr. Günnur Yüce) Bir erkek olarak bu kısma yorum yazmak biraz zor olsa da Hocamızın ikinci kızımızın dünyaya sağlıklı gelmesindeki büyük emeğini dikkate alınca her türlü teşekkür bir borç biliyorum. Özellikle eşimin hamileliğinin 20. haftasında yaşadığımız amniyo sıvısının azalması olayında bizlere gösterdiği destek ve bilgilendirmeler eşimi oldukça rahatlattı. Hamilelikte moralin etkisi düşünüldüğünde bunun ne kadar değerli olduğu daha iyi anlaşılabilir. Diğer hastanelerde benzer durumlara yapılan işlemleri (gereksiz yere hastaları endişelendirenler ve çocuğun alınmasına kadar varan yanlış uygulamalar) formlarda okudukça Hocamızın insani değerleri ön plana çıkmaktadır. Doğum esnasında ve sonrasında da eşim ve kızıma verdiği ilgi ve destekle bu sürecin daha rahat geçmesini sağlamıştır. Hocama canı gönülden minnettarız ve gönül rahatlığı ile özellikle hamilelik ve doğum süreci için tavsiye ediyoruz. Tekrar çok teşekkürler Hocam… (Doğum kliniğinde görevli hemşire ve diğer görevlilerin ilgi ve alakalarına da ayrıca teşekkür ediyoruz.)

Sayfa: 1 2 3 4 5 6