Hasta Yorumları

Maviye Aydoğdu

(Uz. Gurbet Koç) Gurbet hanım kesinlikle işini çok iyi yapıyor. Hayatımın karardığı dediğim zamanda Gurbet hanımla tanışmak verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Güvenirliği, güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim. Destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Ahmed Halid Yardımcı

(Uz. Dr. Ziyaaddin Hamurcu) Kendisini yetiştirmiş dalının erbabı,hasta psikolojisini iyi bilen inançlı Ziyaeddin Hocam….Allah sizi bize ülkemize ve sevdiklerinize bağışlasın.

Naciye Ceylan

(Op. Dr. Günnur Yüce) Günnur hocama Rutin kontrol için gittiğimde bana gerekli olan tüm bilgileri anlayacağım şekilde anlatıp benim bilgilendirdi samimi oluşu beni de psikolojikman rahatlatmıştı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum başarılarının devamını dilerim.

Cemile-Çakır Şimşek

(Prof. Dr. Hasan Kafalı) Öncelikle hastane olarak bizleri mağdur etmediği için çok teşekkür ederiz herşey çok güzeldi çok temiz ve düzenili bir hastane. Doktorumuz Hasan hoca mükemmel bir doktor ve gerçekten çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz hocamıza başarılar dileriz.

Cemile Ceyhan

(Op. Dr. Günnur Yüce) Çok rahat ve güzel bir hamilelik dönemi geçirdim. Bunda Günnur Hanımın güler yüzü ve psikolojiktir desteğinin rolü çok büyük. Doğumum da çok kolay oldu. Günnur Hanım’ın doktorluğu zaten tartışılmaz bence ama en önemlisi ondaki pozitifliği ve güler yüzü her doktorda göremezsiniz. Çok teşekkür ediyorum Günnur Hanım.

Tuğba Koyun

(Op. Dr. Günnur Yüce) Günnür hocamı eski Ortadoğu hastanesinde tesadüfen gittiğim bir muayene sırasında tanıdım ilk muayenemde eğer birgün hamile kalırsam geleceğim doktor bu olmalı demiştim eşime ve öylede yaptım hamileliğimi öğrendiğim günden oğlumu elime alana kadar bebeğimizi Günnur hocamızın ellerine teslim etmiştik ve iyi ki de bu karari almışız çünkü her anda bizim yanımızda oldu bebeğimi elime aldim ama hala bir sıkıntım olduğunda hala Günnur hocam aklıma gelir. O da sağ olsun bize her zaman yardımcı olur iyi ki tanımışız sizi hocam iyi ki varsınız./blockquote>

Funda Ahmet YILMAZ–

(Op. Dr. Zeynep ARPA) Şubat 2018 tarihinde birçok hastane araştırdıktan sonra Özel Ortadoğu hastanesinden doğum paketi almaya karar verdik.. Doktorumuz Kadın Doğum Uzmanı Zeynep ARPA hanımdı. Doktorumuzun çok iyi takibi ve ilgisiyle 08 Ekim 2018 tarihinde normal doğumla sağlıklı bir çocuğumuz oldu..
Doktorumuza, yanında çalışan İrem hemşireye ve işini iyi yapan doğumhanede çalışan ekibine sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Kendimizi müşteri gibi hissetmedik, sanki komşularıyız, arkadaşlarıyız bu durum bizi çok memnun etti. Hastanenin genel idaresi, temizliği, işleyişi, girişteki sekreteryası, acil servisi ve diğer çalışanların ilgisi tam hastane samimiyetindeydi..Doğum paketi kapsamında doktorumuz tarafından KBB, Nöroloji, Radyoloji, Kan alma birimi, Dopler, Acil servis gibi birimlere sevk edildik, muayenemiz kontrollerimiz yapıldı, çoğunlukla randevu saatinde muayeneye alındık. Sevk edildiğimiz polikliniklerde de sorun yaşamadık. Kantin çalışanları bile hastane personeline uyum sağlamışlar, hastanenin herhangi bir biriminde çalışan personel kadar saygılı ve kibarlardı..Hastanede sinerjik personelin yarattığı olumlu bir atmosfer vardı. Ticarethane mantığını ikinci planda tutabilen, kişinin sağlığının öncelikli olduğu hissettirmeyi başarabilen bir hastane olduğunu düşünüyoruz. Allah kaza bela vermesin, işlerini rast getirsin, böyle hastaneleri ve insanları çoğaltsın..Hastalarına da şifalar nasip etsin. Not: Evimiz Çankaya Birlik Mahallesinde olmasına rağmen Yenimahalledeki bu hastaneyi tercih ettik..

Sayfa: 1 2 3 4 5 6