Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kurumsal

Son Güncelleme Tarihi : Temmuz 1, 2024

Türkiye’de uluslararası kalitede sağlık hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen hastanemiz başlangıçta 15000 metre kare alan üzerine 15 katlı, açık ve kapalı otoparkları bulunan, 140 maksimum yatak kapasitesinin %75’ini kullanmakta olup, 5 ameliyathanesi, 40’tan fazla polikinliği, 2 doğum salonu, 8 yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 25 yoğun bakım ünitesi, tümü özel ve suit odalardan oluşmakta olan hasta odaları ve 350’den fazla çalışanıyla faaliyettedir. Günlük yaklaşık 1500 hastaya hizmet verme kapasitesi bulunan hastanemiz ortalama olarak 1200 hastaya hizmet vererek kapasitesinin %80’ini aktif olarak kullanmaktadır.

Ankara’da hizmet vermekte olan hastanemiz birden fazla metro durağına ortalama 200-300 metre mesafede, otobüs ve dolmuş hatlarının üzerinde olmasının yanı sıra teleferik vb. birçok ulaşım hatlarına da çok yakındır. Ankara’nın merkezi olan Kızılay’dan hastanemize ulaşım ortalama 10 dakika sürmektedir.

Mart 2016 yılında hasta kabulüne başlayan hastanemiz için kuruluş sürecinde özellikle tıbbi tanı teknolojilerine yaptığımız yatırımlarla eksiksiz olarak kurduğumuz laboratuvar ve radyoloji bölümlerimiz, her bir alanında uzman tıbbi kadromuz ile yanınızdayız. Önümüzdeki süreçte ise sizlerin ihtiyaçlarına en doğru ve güvenilir şekilde hizmet verebilmek adına 35 yıllık sağlık tecrübemizi kullanarak birçok yeni sağlık hizmetlerini de sizlere sunmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, her zaman tercih edilen öncü sağlık kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ

Hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir, güler yüzlü, sağlıkta teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli hizmet sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hasta ve hasta yakınlarımıza 35 yılı aşkın sağlık hizmeti tecrübemiz ile en kısa zamanda, en ekonomik, en doğru teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak, bekletmeden ve sevgiyle, sağlığı hakkında tamamen bilgilendirerek, güleryüzlü ve temiz bir ortamda, yüksek teknolojimiz ve bilimselliğimizle, yasalar ve mevzuatlar doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini vermek.